AĞIR SANAYİ ENDÜSTRİSİ

Krank Mili İşleme

Boehlerit uzun yıllardır sahip olduğu tecrübesi ile krank ve kam şaft işleme takım ve uç tasarımı yaparak müşterilerine özel çözümler sunmaktadır.

Kabuk Soyma

Uzun silindirik parçaların tornalama uygulaması olan kabuk soyma prosesi en zor işleme tekniklerinden birine sahiptir. Eş merkezli iş parçası kesim yapan kafanın içinde ilerleme hareketi yapmaktadır, Boehlerit komple takım ve uç tasarımı yaparak verim artışı sağlamaktadır.

Boru İşleme

Boehlerit, özellikle büyük çaplı boru üretimi için yüksek rekabete sahip ürün çeşitliliği ile işleme çözümleri sunmaktadır. Boru kaynak kazıma ve tornalamaya ek olarak, standart kenar frezeleme uygulamalarına yönelik standart ve özel takım - uç üretilmektedir.

Demiryolu Endüstrisi

Üretilen kaliteli raylar sayesinde  mükemmel sürüş konforu, uzun takım ömrü ve yüksek çalışma güvenliği sağlanmaktadır. Özel olarak tasarlanmış takımlama sistemimiz sayesinde, aşınmış raylara büyük bir hassasiyet ve verimlilikle yeni bir form verilir. Boehlerit, tam olarak gereksinimlerinize uyacak şekilde tasarımlarıyla, aşınmış rayların mükemmel şekilde yeniden üretilmesi için çözümler sunar. 

Frezeleme

Ağır sanayi endüstrisinde kullanılan modüler takım sistemleri 160-400 mm çaplarında üretilmektedir. Yüzey frezeleme uygulamalarında çelikten paslanmaza,alüminyumdan inconele, bir çok malzeme grubu için kullanılabilen kartuşlu takım sistemleridir.

Tornalama

Yıllarca çelik endüstrisinde kazandığımız tecrübe ile ağır sanayi endüstrisi kesme uygulamaları için, tren tekeri işleme ve merdane tornalama operasyonlarına yönelik yenilikçi geometriler ve uç kaliteleri hazırlanmıştır.

Sawtec 2.0

Boehlerit takma uçlu daire testere ürün grubu ile demir çelik endüstrisi için özel çözümler sunmaktadır.

Ağır Sanayi Endüstrisi Uygulamaları

Çelik endüstrisinde onlarca yıllık deneyimi ile ve yenilikçi geometrileri, kesme kaliteleri sayesinde frezeleme, tekerlek tornalama işlemleri ve merdane tornalama alanlarında kapsamlı bir ürün yelpazesine sahiptir.