KESİCİ TAKIMLAR

Tornalama

Yenilenmiş torna kaliteleri ve modern geometriler ile ISO torna ürün yelpazesi ile müşterilerimize fayda yaratıyoruz, Boehlerit her türlü torna uygulaması için hazırlanmış ideal torna uçları ile çelik, döküm, alüminyum ve zor talaş kaldırılan süper alaşım malzeme grupları için özel çözümler sunmaktadır.

Frezeleme

Kullanmakta olduğumuz farklı toz kaliteleri ile üretilen freze uçları farklı freze uygulamalarına yönelik kabadan finiş operasayonlara kadar döküm,çelik ve paslanmaz çelik malzemelerinin işlenmesi için tasarlanmıştır. Yüksek aşınma değerine sahip uçlar aynı zamanda termal çatlak ve kreter aşınma direncine sahiptir.

 

Matkap

Yeni  takma uçlu matkaplar Ø13-40 mm çap aralığında 2xD-3xD-4xD-5xD delme derinlikleri için tasarlanmıştır. 4 kesme kenarına sahip değiştirilebilir ekonomik uçlar ile yüksek kesme hızları ve ilerleme değerlerinde çalışmak mümkündür. Farklı malzeme grupları için kullanılabilen 2 farklı kalite seçeneği ile daha verimli çalışma garanti edilmektedir.

Diş Çekme

Avusturyalı karbür ve takım uzmanı Boehlerit, farklı malzeme ve uygulamalarda en yüksek performansı yakalamak üzere tam kapsamlı bir tedarikçi olma yolunda ilerlemeye devam etmektedir. Yeni takım geometrileri ürün çeşitliliği ile özel çözümler sunmaktadır.